Městské bydlení s vůní venkova

Rádi byste bydleli na venkově, ale nechcete se vzdát výhod hlavního města? Cestování z příměstských satelitů je pro vás a vaše děti namáhavé a obírá vás o čas? Vyřešit toto dilema není jednoduché, ale ne nemožné. Také v Bratislavě se ještě najdou místa, kde je dokonale zkombinované pohodlí bydlení ve městě s příjemným prostředím venkovské přírody.
Prestižní lokalita, dokonalá harmonie s prostředím plným zeleně ak tomu pěkný výhled na Bratislavu, lužní lesy a na Rakousko. To vše jsou atributy, které uvítá většina z těch, kteří hledají nové bydlení v hlavním městě. Pokud jste jedním z nich, nevynechejte při svém výběruResidenci Grunty, která jen nedávno vyrostla v městské části Karlova Ves nad bratislavským Liščím údolím.
Vyznačuje se unikátní kombinací městského stylu se dětské vyvýšené postele všemi výhodami typickými pro bydlení na venkově. Pět městských vil a čtyři bytové domy architekt citlivě vsadil do okolního přírodního prostředí. Dominantními architektonickými prvky jsou nad sebou řazeny ustupující terasy. Dispoziční řešení bytů, použité materiály a technologie odpovídají nejnovějším trendům bydlení. Nechybí bezbariérové ​​vstupy s výtahy přímo z garáží, automaticky otevíraná garážová vrata či bezpečnostní vstupní dveře.
Jak uvedla předsedkyně představenstva Realitní společnosti České spořitelny Andrea Trégerová, bydlení v Rezidenci Grunty je ideální pro rodiny, které chtějí bydlet v moderním, kvalitním bytě a mít blízko do centra města i do přírody. Určeno je také pro úspěšných, kteří hledají bydlení přiměřené jejich postavení.
V současnosti se dají získat nestandardní sluneční byty na gruntu za výhodný úvěr ze Slovenské spořitelny s úrokem již od 3,5% ročně, který banka momentálně poskytuje navíc bez poplatků. Dalším bonusem je jedno garážové stání jen za 1 euro. Historicky jsou to nejlepší podmínky pro získání nového bydlení v této lokalitě.
Více informací na www.banaby.cz/drevene-postylky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>