Židličky Fisher Price

Vaše dítě by mělo mít jídelní židličku. Ať už vzhledem k bezpečnosti, ale i k rozvíjení principu stolování. Dítě, které je krmené v křesle, gauči nebo v náručí (kromě mateřského mléka) získává pocit, že se takto může stravovat i nadále. Malé batole zkrátka do jídelní židličky patří. Jaké židličky jsou kvalitní a poskytnou vašemu dítěti pohodlí, které v tomto věku tolik potřebuje? Židličky Fisher Price jsou pro něj ideální možností.

Vlastnosti židliček

Fisher Price

Fisher Price

Vlastnosti židliček Fisher Price jsou variabilní. Nejprve si ujasněte, co od takové židličky očekáváte a budete spokojeni na 100%. Všechny židličky Fisher Price jsou si velmi podobné, prakticky byste neměli sáhnout vedle. Pokud už vás nenapadá, proč zrovna tuhle nebo tamtu židličku, tak vybírejte i podle barvy a motivů židličky. Přece jenom židlička bude spíše stát v kuchyni, než v dětském pokoji. Je hezčí, když s ostatním interiérem pěkně ladí. Fisher Price tak vyrábí nejrůznější typy židliček, které vás uspokojí nejen vzhledem, ale i svými funkcemi.

Nadstandard představuje židlička 3v1 nebo židlička s houpačkou. Použití jídelního nástavce, který se dá upevnit na klasickou židli má také něco do sebe. Pokud nechcete utrácet za celou jídelní židličku, můžete si koupit pouze nástavec. Záleží na tom, jak dlouho chcete, aby vaše židlička dítěti vydržela. Nastavení výšky v sedmi úrovních vám přinese fakt, že se židlička Fisher Price dá využít i nadále.

Sklon sedátka lze rovněž regulovat, tím si dítě přibližujete nebo oddalujete. Nepostradatelným doplňkem tu jsou bezpečnostní pásy, které brání vypadnutí dítěte ze židličky. Stabilita je dána kolečky s brzdami. Židličku si tak můžete zabrzdit a dítě pohodlně nakrmit. Benefitem je tu potah, který lze snadno omýt. Navíc se dítě v židličce jen tak nesesune. Jednak mu brání bezpečnostní pásy, ale vychytávkou je tu i bezpečnostní zarážka.

Houpačka

Některé zlobivé dětičky můžete i pohoupat. Jídelní židlička Fisher Price 2v1 je pro děti, které samostatně sedí, což je asi logické. Váha dítěte je dále spojena s intenzitou houpání. Není vhodné děti houpat příliš, zvláště poté, pokud jsou právě najedení. Stačí malé pohupování a dítě nám v houpačce klidně usne. Nejprve ho ovšem vezměte do ruky na odříhnutí, pokud jste předtím krmili. Houpačka hraje různé melodie a má i zvukové efekty. Dotykový panel reguluje hlasitost. Jídelní židle je následně podobná verzi popsané výše. Jídelní plochu neboli tác, který dítě umaže, lze snadno dát do myčky. Nemusíte si tak přidělávat práci a tác mýt ve dřezu. Zbude vám více času na hraní s dítětem.

Hrací platforma

Hrací platforma je zábavnou formou. Dítěti přináší nové poznání, které spočívá v rozvíjení jeho fantazie a sluchového vjemu. Děti si broukají a známé melodie jsou jim příjemné. Hrací plarforma je bude bavit a krmení se tak stane oblíbenou činností. Je plno dětí, které nerady papají, ale zvuky se jim budou líbit natolik, že pusinku na krmení samy otevřou.

Bezpečnostní pásy

Jak jsme se již zmínili, u Fisher Price je bezpečí na prvním místě. Součástí jídelních židliček a houpaček jsou bezpečnostní pásy, které je potřeba zapnout, nejen při houpání, ale i krmení. Je nebezpečné krmit dítě, které není zajištěné. Různě se vrtí, zkoumá okolí a natahuje se. Pád by mohl mít fatální důsledky. Využijte pro své dítě jedinečné nabídky, která jim přinese komfort. Pásy neškrtí, jsou nastavitelné. Židličky pro nejmenší vyhovují potřebám batolete, protože tu lze nastavit výškovou regulaci. Sami moc dobře víte, že u dítěte hraje v jeho vývinu každý den. Je potřeba mu dopřát exkluzivní židličku, která je stabilní a bezpečná. Veselé motivy zvířátek a zvukové efekty jsou pro vaše dítě moc důležité. Objevuje svět a s příjemnými podněty mu bude mnohem lépe.